Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: View
kk: Қарау

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле
