Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: View
km: មើល

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Filter
km: តម្រង
