Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: View
ku: پیشاندان

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە
