Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Public
lt: Vieša

en: Login
lt: Prisijungti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: API Key
lt: API raktas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
