Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
