Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ
