Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Public
nl: Publiek

en: Login
nl: Inloggen

en: View
nl: Weergeven

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Page
nl: Pagina

en: Custom
nl: Aangepast

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Clear
nl: Wissen

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Response code
nl: Statuscode

en: Published status
nl: Publicatiestatus
