Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
