Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: ID
fa: هویت

en: Page
fa: صفحه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Filter
fa: صافی

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Master
fa: مدیر
