Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Filter
ps: چاڼ
