Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Public
ru: Общедоступный

en: Login
ru: Логин

en: View
ru: Просмотр

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Page
ru: Страница

en: Custom
ru: Собственная

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Filter
ru: Фильтр

en: API Key
ru: Ключ API

en: Clear
ru: Очистить

en: Response code
ru: Код ответа

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Master
ru: Основной
