Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Login
se: Logge sisa

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu
