Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Filter
sq: Filtri
