Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Public
te: బహిరంగ

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి
