Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Public
tr: Açık

en: Login
tr: Giriş

en: View
tr: Görüntüle

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Clear
tr: Temizle

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Master
tr: Ana (master)
