Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Login
uk: Вхід

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Page
uk: Сторінка

en: Custom
uk: Власний

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Filter
uk: Фільтр

en: Clear
uk: Очистка

en: No items found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Response code
uk: Код відповіді

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Master
uk: Головне
