Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Public
ur: عوامی

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Filter
ur: فلٹر
