Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Public
ar: عام

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Clear
ar: مسح

en: Download CSV
ar: تحميل CSV
