Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Filter
bn: ফিল্টার
