Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: View
bs: Pregled

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Custom
bs: Prilagođen
