Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Public
et: Avalik

en: Login
et: Sisselogimine

en: View
et: Kuva

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Custom
et: Kohandatud

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Clear
et: Tühjenda
