Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: View
fil: Tingnan

en: Filter
fil: Salain
