Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Public
gu: જાહેર

en: View
gu: જુઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
