Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Public
he: ציבורי

en: Login
he: כניסה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Custom
he: מותאם

en: Hostname
he: שם שרת

en: Filter
he: סינון

en: Clear
he: ניקוי

en: No items found.
he: לא נמצאו פריטים.
