Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Public
id: Publik

en: View
id: Lihat

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Page
id: Halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: Hostname
id: Nama host

en: Clear
id: Bersihkan

en: Published status
id: Status diterbitkan
