Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Public
ja: パブリック

en: Login
ja: ログイン

en: View
ja: ビュー

en: Keywords
ja: キーワード

en: Custom
ja: カスタム

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Filter
ja: フィルター

en: Clear
ja: クリアー

en: Download CSV
ja: CSVダウンロード

en: Response code
ja: レスポンスコード
