Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: View
nn: Sjå på

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Filter
nn: Filtrer
