Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Login
oc: Identificant

en: View
oc: Veire

en: Keywords
oc: Mots claus

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Filter
oc: Filtrar

en: Clear
oc: Escafar

en: Response code
oc: Còde responsa
