Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Filter
or: ଛାଣକ
