Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Public
pl: Publiczna

en: Login
pl: Zaloguj

en: View
pl: Widok

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Custom
pl: Własne

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Filter
pl: Filtr

en: API Key
pl: Klucz API

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Response code
pl: Kod odpowiedzi
