Digital.gov Site Scanner (1.0.9) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: View
ro: Afișează

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: API Key
ro: Cheie API

en: Clear
ro: Elimină

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Master
ro: Expert
