Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: View
sk: Zobraziť

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Custom
sk: Vlastná

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Clear
sk: Vyčistiť
