Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Login
sl: Prijava

en: View
sl: Prikaži

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Hostname
sl: Ime gostitelja
