Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: Login
sr: Пријављивање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај
