Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
