Digital.gov Site Scanner (1.0.13) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Login
ug: كىرىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش
