Idyllic (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: footer
es: pie de página

en: Header
es: Encabezado

en: Breadcrumbs
es: Enlaces de ayuda a la navegación

en: Main content
es: Contenido principal

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral

en: Footer First
es: Primer pie

en: Footer Second
es: Segundo pie

en: Footer Third
es: Tercer pie
