Idyllic (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: Header
it: Intestazione

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
