Idyllic (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: footer
ru: подвал

en: Header
ru: Шапка

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main content
ru: Основной контент

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3
