Idyllic (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: footer
ca: peu

en: Header
ca: Capçalera

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
