Idyllic (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: footer
cs: patička

en: Header
cs: Hlavička

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
