Idyllic (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: footer
da: sidefod

en: Header
da: Overskrift

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
