Idyllic (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: footer
et: jalus

en: Header
et: Päis

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
