Idyllic (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: footer
eu: Orri-oina

en: Header
eu: Goiburua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main content
eu: Eduki nagusia

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
