Idyllic (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: footer
fi: alatunniste

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas
