Idyllic (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: footer
fr: pied de page

en: Header
fr: Entête

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Main content
fr: Contenu principal

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer Third
fr: Troisième pied de page
