Idyllic (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: footer
gl: pé

en: Header
gl: Encabezado

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
