Idyllic (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
