Idyllic (1.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: footer
hu: lábléc

en: Header
hu: Fejléc

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése
