Idyllic (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: footer
ja: フッター

en: Header
ja: ヘッダー

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
